O nas

InOut Design

 

Elegancki salon przedłużony jest równie stylowym ogrodem lub balkonem. Dlatego urządzając swoje wnętrza, musimy pamiętać również o ich otoczeniu. Meble i designerskie dodatki doskonale wpisują się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Przy czym w ogrodach potrafią wprowadzić odrobinę magii, która zmienia je w czarujące Zielone Salony.

 

Ogród jest miejscem relaksu, możemy w nim odpoczywać, podejmować gości, a także realizować pasję, pielęgnując go. Miło jest ułożyć się w hamaku lub wygodnie rozsiąść na ławce i biesiadować z przyjaciółmi. W takich sytuacjach lubimy czuć się komfortowo, bezpiecznie i pewnie, dlatego meble muszą być wykonane solidnie i z najwyższej klasy materiałów. Wybierając altany, tarasole , tarasy INOUT DESIGN, masz pewność, że nic Cię nie zaskoczy. Możesz spokojnie delektować się urokiem swojego ogrodu czy balkonu.

 

Natomiast miłośnikom roślin, którzy spędzają wolne chwile na ich pielęgnacji i tworzą ze swoich ogrodów prawdziwe dzieła sztuki, proponujemy dodatki, podkreślające efekty ich pracy. Piękne donice, huśtawki, fontanny INOUT DESIGN są najbardziej odpowiednią oprawą dla wyhodowanych kwiatów, krzewów czy pnączy. Uwydatnią ich urok, a zestawione ze sobą zachwycą zarówno gospodarzy jak i gości.

 

W pięknym ogrodzie czas płynie wolniej, kawa smakuje lepiej a życie staje się bardziej radosne. Jeśli marzysz o takim ogrodzie, skorzystaj z oferty INOUT DESIGN.

 

 

Certyfikaty

 

certyfikat_1   certyfikat_2